cze 1, 2014


Spotkania indywidualne

spotkaniaJako psycholog pomagam swoim klientom zmierzyć się z trudnościami życiowymi, codziennymi problemami i nadchodzącymi zmianami. W bezpieczny sposób staramy się pracować nad polepszeniem dotychczasowego życia i uczynieniem go szczęśliwym.

Spotkania, które proponuję mogą mieć formę konsultacji, jednorazowej porady psychologicznej lub terapii i systematycznej pracy nad problemem. Podczas pierwszej rozmowy ustalimy jakiej formy współpracy potrzebujesz najbardziej.

Najczęściej pracuję z osobami, które odczuwają smutek i przygnębienie z różnych przyczyn (zawodowych, rodzinnych, związanych z ciążą i porodem), przeżywają kryzysy życiowe, doświadczają trudności w relacjach z bliskimi osobami, które zmagają się z lękiem lub cierpieniem, czasem przeżywają dużo stresu i niepokoju. Pomagam także parom i kobietom w okresie planowania dziecka, w czasie ciąży, połogu i po porodzie. Niektórzy decydują się na pracę psychologiczną ze względu na chęć rozwoju i poszerzenia swoich horyzontów. Motywacji może być wiele, ale cel jeden – lepsze i pełniejsze życie.

Praca nad sobą wymaga chęci i zaangażowania zarówno ze strony psychologa jak i klienta, ale z pewnością jest to wysiłek, który warto podjąć. Jeśli jest coś co może poprawić jakość Twojego życia, nie wahaj się i spróbuj.

Zapraszam Cię do zapoznania się z moją ofertą

Paulina Beluch